Alex'ten Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım açıklaması

Alex, yıllar sonra Fenerbahçe'nin soyunma odasını ziyaret etmişti.
Alex, yıllar sonra Fenerbahçe'nin soyunma odasını ziyaret etmişti.

Fenerbahçe'nin Konyaspor'la oynadığı maçı izlemek için Türkiye'ye gelen Alex de Souza, Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım'la ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Fenerbahçe'nin Süper Lig'de dün oynadığı Atiker Konyaspor maçını izlemek için Başkan Ali Koç'un davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Alex de Souza, sosyal medya hesabı üzerinden Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı eski futbolcu ülkesine dönerken, Instagram'dan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

  • Bana bir çok insan Başkan Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakkında soru sordu... Onlara karşı hiçbir kötü düşüncem yok... Beraber geçirdiğimiz güzel şeyleri tutuyorum içimde. Aykut Kocaman’a futbol antrenörlüğü yaşamında ve aile hayatında başarı ve mutluluklar diliyorum. Aynı sağlık ve mutluluk dileklerini Başkan Aziz Yıldırım için de sunuyorum... İçimde düne kadar negatif his kırıntıları kaldıysa bile dün Şükrü Saracoğlu stadına girip taraftar gibi maçı izleyince sıfırlandı. Başkan Ali Koç’a bana olan misafirperverliği ve ettiğimiz sohbet için çok teşekkür ederim. Brezilya’ya yeni bir top hediye edilmiş bir çocuk neşesiyle dönüyorum. Türk halkına bana olan sevgilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.