Alper Potuk yılların birikimini batırdı

Arşiv: Alper Potuk maç sırasında hakeme isyan ediyor...
Arşiv: Alper Potuk maç sırasında hakeme isyan ediyor...

Kazandığı parayı değerlendirmek üzere girdiği inşaat işinde önemli kayıplar yaşayan Potuk'un, bu nedenle kendisini futbola veremediği belirtildi. 27 yaşındaki oyuncusunun bütün birikimlerini kaybettiği ve büyük bir ruhsal çöküntü içinde olduğu kaydedildi.

Sezon başından bu yana formunda ciddi bir düşüş olan ve son 2 haftada kadroya dahi giremeyen Fenerbahçeli Alper Potuk'un, yatırım yaptığı işte büyük maddi kayıp yaşadığı ve bu nedenle kendisini futbola veremediği öğrenildi.

Sözcü Gazetesi'nin haberine Başarılı oyuncunun, futboldan kazandığı paraları değerlendirmek hedefiyle lüks evler yapmak için inşaat işine girdiği belirtildi. Ancak 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu işte zarara uğradı ve büyük bir maddi kayıp yaşadı. Milli futbolcunun yaptığı yatırım nedeniyle bütün birikimlerini kaybettiği kaydedildi.

Arşiv: 27 yaşındaki oyuncu geçen sezon Vardar karşılaşmasında büyük hayal kırıklığı yaşadı.
Arşiv: 27 yaşındaki oyuncu geçen sezon Vardar karşılaşmasında büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Bu nedenle moralman yıkılan başarılı oyuncunun, idmanlarda da yüzünün asık olduğu ve kendisini sahaya veremediği öğrenildi. Öte yandan Alper Potuk'un performansının düşmesinde düzensiz özel hayatının da başka bir etken olduğu belirtildi.

  • Yönetim de 27 yaşındaki futbolcudan bir an önce toparlanmasını ve futbola odaklanmasını istedi. Sarı lacivertli formayla bu sezon toplam 6 maça çıkan Alper Potuk'un 1 golü bulunuyor. Mircea Lucescu da bu oyuncuyu son maçlar için milli kadroya dahil etmemişti.