Arda imza atacak mı? İşte Cenk Ergün'ün açıklamaları

​Arda imza atacak mı? İşte Cenk Ergün'ün açıklamaları
​Arda imza atacak mı? İşte Cenk Ergün'ün açıklamaları

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Arda Turan hakkında son derece dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Galatasaray'ın transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Arda Turan hakkında sportif direktör Cenk Ergün'den açıklama geldi.

Sporx'in haberine göre; ocak ayı transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray'da Arda Turan ismi her geçen gün yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Arda Turan'ın Barcelona'dan İstanbul'a gelmesinin ardından sarı-kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek'in Arda Turan ile görüştüğü iddiası Türkiye'nin gündemine oturdu ancak Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, gerçekleri anlattı.

“Böyle bir görüşme yok”

Cenk Ergün, Arda ile görüşmediklerini söyledi.Galatasaray - Arda Turan arasında herhangi bir görüşme olmadığını açıklayan Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, “Başkan Dursun Özbek ile Arda Turan arasında böyle bir görüşme olmadı. Ben de gazetelerden okudum, şaşırdım. Bu kadar iddialı bir şekilde kamuoyunda yer almasını hayretle izliyorum. Bu yalan değil, külliyen yalan" dedi.

“1 maç ceza almalı”

Gomis'in cezası hakkında da konuşan Ergün, "Gomis'ten bir maçlık ceza bekliyoruz, çünkü bunun geçmişte yakın emsalleri var. Gomis bu hafta oynayacak şekilde planlarımızı yapıyoruz. Takımın morali gayet iyi durumda, Tolga Ciğerci de Göztepe maçında bizimle olacak" şeklinde konuştu.