Aziz Yıldırım: Fenerbahçe defterini kapattım!

Aziz Yıldırım
Aziz Yıldırım

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, bir televizyon programına katılarak sarı lacivertli camiada yaşan sancılı seçim sürecine ve kendi geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım'ın en dikkat çeken açıklaması "Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır" olurken, Ali Koç'a kırgın olmadığını dile getirdi.

Fenerbahçe'de Mayıs ayında yapılan seçimlerde başkanlık yarışını Ali Koç'a kaybeden Aziz Yıldırım, NTV'nin bayram programı "En Güzel Buluşmalar"da Tuğba Dural'ın sorularını yanıtladı.

Aziz Yıldırım ile Tuğba Dural arasında gerçekleştirilen söyleşide öne çıkan bölümler şu şekilde;

"FENERBAHÇE DEFTERİNİ KAPATTIM"

  • "Bundan sonra yalnızca Fenerbahçe taraftarıyım. Fenerbahçe defteri kapattım. Fenerbahçe iyi mutlu olan bir netice almışsa sevinirim, kötü bir netice almışsa üzülürüm. Ama başkanlıktaki kadar alakam ilgim olmaz. Hiçbir zaman da Fenerbahçe politikaları içinde yer almam."

ALİ KOÇ CEVABI

  • "Benim takılacak bir konum yok. 20 yıl başkanlık yaptım. Son süreçte mecburiyetten, kendimi mecbur hissettiğim için devam edeyim, yapayım, edeyim diyordum. Normalde bırakmam lazımdı; çünkü artık Fenerbahçe'ye yapacağımı yaptım."