Aziz Yıldırım'ın Yunan adası tatili başlamadan bitti

Aziz Yıldırım'ın Yunan adası tatili başlamadan bitti
Aziz Yıldırım'ın Yunan adası tatili başlamadan bitti

Tatil için Yunanistan'ın Simi adasını seçen Yıldırım'ın Yunan polisine rest çekip Türkiye'ye geri döndüğü ortaya çıktı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın olaylı Yunanistan tatili başlamadan bitti.

İddiaya göre Yunanistan'ın Simi adasına tatil için giden Aziz Yıldırım, pasaport kontrolünde sorun yaşadı. Yoğun güvenlik uygulamalarından bunalan Aziz Yıldırım, Yunan polisine rest çekerek Türkiye'ye geri döndü.

Simi adası genel görünüm
Simi adası genel görünüm

İşte Günaydın yazarı Funda Karayel'in köşesindeki o iddialar:

Aziz başkan küplere bindi…

'Tatilciler, Yunan adalarına akın ediyor' haberlerini okuyoruz okumasına da asıl mesele olan bu adalara giriş zorluğundan hiç bahsetmiyoruz. Simi'ye tekneyle vardığımızda pasaportlar gümrüğe teslim ediliyor. Bilimum kontroller yapılıyor, gayet normal, bekliyorsunuz, gayet normal, çok bekliyorsunuz son derece anlayışlıyız, o da normal.

Yok efendim 'Neden geldiniz?' diye sorgu-sual ediliyorsunuz, aşırı normal. Küçücük adanızın ekonomisine katkı sağlamak amacımız, yiyip içip alışveriş yapma niyetindeyiz. Daha ne istiyorsunuz yahu! Bu arada beklemekten başımıza güneş geçti tabii...

Sonra bu sorgu sual yetmiyor, yüz kontrolü yapacağız diyorlar. Eee baktın ya suratıma, ne kontrolü? 'Sağa-sola dön bakalım kulakları bir inceleyim!' Tüm bunlar olurken sabrım tükeniyor ve 'Yeteeeeer' diye bağırmak istiyorum.

Bu sırada öğreniyorum ki yakın zamanda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, adayı ziyaret etmiş ve bu beklemeden dolayı pasaportunu geri aldığı gibi Türk sularına dönmüş.