Bafetimbi Gomis'ten baygınlık açıklaması

Bafetimbi Gomis'ten baygınlık açıklaması
Bafetimbi Gomis'ten baygınlık açıklaması

Galatasaray’ın Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis, sahada yaşadığı olayla ilgili olarak, “Hastalık değil, sadece düşüp bayılıyorum. Tamamen strese bağlı bir durum. Gençliğimde de yaşadığım bir şeydi. Daha sonra kendimi iyi hissettiğim için oyuna devam ettim” dedi.

Süper Lig’in 22. haftasında Galatasaray, deplasmanda Kasımpaşa’ya 2-1 mağlup oldu. Müsabakada bir anda yere yığılan sarı-kırmızılıların Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis, maç sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bu tür olayların bazen başına geldiğini belirten Gomis, “Bu bazen benim başıma geliyor. Hastalık değil, sadece düşüp bayılıyorum. Tamamen strese bağlı bir durum. Gençliğimde de yaşadığım bir şeydi. Daha sonra kendimi iyi hissettiğim için oyuna devam etti. Üzgün olduğum nokta var kazanamamış olmamız” diye konuştu.

Fransız golcü, yaşadığı olayla ilgili açıklamalarına şu şekilde devam etti:

  • “İyi olduğum konusunda garanti verdim. Oyuna devam edebileceğimi söyledim. Galatasaray’a gelmeden önce testler yapıldı. Testlerden geçip, geldim. Burada sadece kazanmamızı konuşmak isterdim. Kazanamamak beni etkiledi. Birinciliği kaybetmemiz beni etkiledi. Merak etmesinler. Aslan gibi devam edeceğim. Tekrar çalışıp, aslan gibi sahaya çıkacağım.”

❗️ Galatasaray, Kasımpaşa’ya 2-1 mağlup olarak zirve yarışında irtifa kaybetti.

gztspor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()