Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: Aday olmayacağım, kararımda bir değişiklik yok!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Vodafone Park'ta Özersoylar Grubu ile yapılan iş birliğinin tanıtım toplantısında konuştu. Yeniden başkanlığa aday olacağına dair iddialara cevap veren Orman, ''Üç hafta önce burada kararımı açıklamıştım. Söyleyeceklerimin hepsini o günkü basın toplantısında söyledim. Kararımda bir değişiklik yok'' ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, Beşiktaş Kulübü Başkanlığı görevini bıraktığını açıkladı ve yeniden aday olmayacağını söyledi.

Vodafone Park'ta Özersoylar Grubu ile yapılan iş birliğinin tanıtımı toplantısında, başkanlığa aday olup olmayacağı yönündeki soruyu yanıtlayan Orman, "Üç hafta önce Sompo Sigorta ile yapılan anlaşma toplantısında kararımı açıklamıştım. Söyleyeceklerimin hepsini o günkü basın toplantısında söyledim. Konunun içeriğini neden, niçin ve ne hissiyatlı olduğunu ifade ettim. Bu ifadelerimle beraber bir kararımın olduğunu söyledim. Üç hafta önce burada kararımı açıklamıştım. O günden bu yana kararımda bir değişiklik yok." ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, Beşiktaş için yeniden başkanlığa aday olmayacağını söyledi
Fikret Orman, Beşiktaş için yeniden başkanlığa aday olmayacağını söyledi

'Her şeyi net anlattım'

Daha önce yaptığı açıklamayla ilgili görüntüleri herkesin izleyebileceğini kaydeden Orman, başkanlık için ismi geçenlerin de hala açıklama yapmamasıyla ilgili soruyu, "Kongre kararı aldım. Sonuçta kongreye kadar kulübü yönetiyoruz. Aday olmayacağımı söyledim. Bu dakikadan sonra kaldıraç noktası ben değilim. O soruları bana değil muhataplarına sormanız lazım. Her şeyi net anlattım. Anlattığım netlikte de sonrasında herhangi bir açıklama yapmadım." diye yanıtladı.