Beşiktaş genç ismi bedavaya kaptı

Ajdin Hasic, Hırvatistan 2. Ligi'nde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti.
Ajdin Hasic, Hırvatistan 2. Ligi'nde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti.

Beşiktaş'ın, Hırvat kulübü Dinamo Zagreb'in yeni sözleşmeyi evrak eksikliği yüzünden bir gün geciktirmesini fırsat bildiği ve Ajdin Hasic'e bedavaya imza attırdığı ifade edildi.

Beşiktaş, Dinamo Zagreb'in ikinci takımında forma giyen ve Fenerbahçe'nin de ilgilendiği iddia edilen Bosnalı genç futbolcu Ajdin Hasic'i kadrosuna kattı.

Sabah'ta yer alan habere göre birkaç gün içerisinde transferi resmen açıklanacak olan 17 yaşındaki genç hücum oyuncusu, geleceğin yıldızları arasında gösteriliyor. Transferin perde arkası ise oldukça ilginç.

Hatadan faydalandı

Bosna Hersek Milli Takımı'nda U19 forması da giyen genç oyuncu, Dinamo Zagreb'in hatasıyla bedavaya Beşiktaş'a geldi. Hırvat kulübü, Hasic'in profesyonel sözleşmesini evrak eksikliği yüzünden bir gün geciktirdi. Bu boşlukta Beşiktaş devreye girdi ve Hasic'e imzayı attırdı. Hırvatların yaptığı hata siyah-beyazlılar için avantaj oldu ve Kartal geleceğin yıldız adayını kadrosuna kattı

Hasic kimdir?

  • Hem sağ kanat hem de merkezde oynayabilen Hasic, daha önce Bosna Hersek U17, U18 ve U19 milli takımlarında da görev yaptı.