Beşiktaş ve Fenerbahçe N'diaye'nin peşinde

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin İngiltere Premier Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Stoke City forması giyen Badou Ndiaye için devreye girmeye hazırlandığı ortaya çıktı. İki takım yöneticileri Ndiaye'nin menajerine "Sezon sonu görüşelim" mesajı iletti.

Galatasaray taraftarının geri dönmesini istediği Badou Ndiaye ile ilgili flaş transfer gelişmeleri yaşanıyor. Galatasaray'ın ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Ndiaye için fırsat kolladığı ortaya çıktı.

Premier Lig'den düşmesine kesin gözüyle bakılan Stoke City'nin durumunu fırsat bilen Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı yetkililer, Ndiaye'nin menajeri William Da Villa'ya, "Sezon sonu görüşelim'' mesajını iletti. Senegalli yıldıza ayrıca 3 Premier Lig kulübü Newcastle, West Ham ve Burnley talip oldu.

YILLIK 2.5 MİLYON EURO KAZANIYOR

Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre; Galatasaray'dan ara transferin son günü 16 milyon avro karşılığı Stoke City'ye giden Badou Ndiaye sözleşmesine özel maddeler koydurdu. Ndiaye, takımı Premier Lig'e veda ederse Galatasaray'a ödenen 16 milyon avroyu getirdiği takdirde serbest kalacak. Sözleşmesinde ayrıca kiralık gitme maddesi de bulunan Ndiaye'nin yıllık ücreti ise 2.5 milyon avro.