Beşiktaşlı yıldız için trafik kazası iddiası!

Caner Erkin.
Caner Erkin.

Beşiktaşlı Caner Erkin'in seyir halindeki bir taksiye çarptığı belirtilirken, milli oyuncunun kazadan sonra eşi Şükran Ovalı'ya "Sen hamilesin içeri gir" dediği ileri sürüldü.

Star TV'de yayınlanan magazin programına bağlanan bir taksi şoförü, milli futbolcu Caner Erkin'in kendisine çarptığını iddia etti.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in kaza anından sonra eşi Şükran Ovalı'ya "Sen hamilesin içeri gir" dediğini aktaran Taksi şoförü, olayla ilgili şunları söyledi:

"SEN HAMİLESİN İÇERİ GİR"

  • "Caner aracıyla benim arabama vurup kaçtı. Daha sonra ben aracı başka bir yerde park halindeyken gördüm. Aracın başında bekledim. Caner ve eşi geldi. Caner'e arabama çarptığını ve rapor tutmamız gerektiğini söyledim ve polis çağırdığımı belirttim. Ama Caner'le eşi benim üzerine yürüdü. Eşi bana çok ağır küfürler etti. Caner eşine 'hamilesin sen içeri gir' dedi. Sonrasında kim olduklarını bilmediğim ama korumaya benzeyen kişiler geldi. Benim üzerime yürüdü. Caner ve eşi gitti.''

"GURURUM KIRILDI"

  • "Ben sadece rapor tutmak istemiştim. Onlar bana 'Sen para koparmaya çalışıyorsun' dedi. Kazadan kaynaklanan maddi hasarı karşılamalarını istemiyorum. Benim gururum kırıldı. Onlardan özür bekliyorum."