Beşiktaş'ta Lucescu ailesi sesleri

Mircea Lucescu, oğlu Razvan Lucescu'yu öpüyor.
Mircea Lucescu, oğlu Razvan Lucescu'yu öpüyor.

Sezon sonunda Şenol Güneş'i milli takıma uğurlayacak olan Beşiktaş'ta deneyimli teknik adamdan boşalacak koltuk için iki isim ortaya atıldı. Yıllık 2'şer milyon avro maaşla Mircea Lucescu'nun sportif direktör, oğlu Razvan Lucescu'nun ise teknik direktör olacağı öne sürüldü.

Teknik Direktör Şenol Güneş'in A Millli Takım'ın başına geçtiğinin açıklanmasının ardından Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünün kim olacağı merakla beklenirken Rumen basınından konuyla ilgili gündeme bomba gibi düşen bir iddia geldi.

Romanya'da haftalık olarak yayım yapan Fanatik Dergisi'nin haberine göre Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Mircea Lucescu ve oğlu Razvan ile yaptığı görüşmelerde büyük ilerleme kaydetti ve iki isim gelecek sezondan itibaren siyah beyazlılar'da göreve başlayacak.

  • Haberde Lucescu'nun sportif direktör, oğlu Razvan'ın ise teknik direktör olarak çalışacağı ve Siyah Beyazlılar'ın iki isimle yıllık 2 milyon avrodan ikişer yıllık sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

Anlaşmanın henüz resmiyete dökülmemesinin altında yatan nedeninse Razvan'ın şu anda sadece PAOK'a odaklanmak istemesi olduğu öne sürüldü.