Beşiktaş’ta transfer hızlı başladı: Hedefte 3 isim var

Gelecek sezonu erken açması muhtemel olan Beşiktaş'ta transfer harekatı başlıyor.
Gelecek sezonu erken açması muhtemel olan Beşiktaş'ta transfer harekatı başlıyor.

Tosic transferi için Çin Kulübü Guangzhou ile görüşmelere başlandığını açıklayan Beşiktaş, takviye için de çalışmalarına hız verdi. Siyah-beyazlılar, lig bitimiyle birlikte Demba Ba ve Burak Yılmaz için çalışmalarını hızlandıracak.

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk şansı kalmayan Beşiktaş, önümüzdeki sezonun kadrosunu şekillendirmek için harekete geçiyor. Dusko Tosic’i Guangzhou’ya 4,5 milyon avro karşılığında satan siyah beyazlılar, takviye için de lig bitimiyle birlikte görüşmelerine hız verecek.

Takımın ligi 4. sırada tamamlaması durumunda sezonu erken açacak olan Beşiktaş, transferleri de bir an önce tamamlamanın peşinde.

Göztepe forması giyen Demba Ba ve Trabzonspor’dan ayrılması gündeme gelen Burak Yılmaz için girişimlerini hızlandıracak olan siyah beyazlılar, hafta başından itibaren görüşmelere başlayacak. Beşiktaş’ın gündemindeki bir diğer isim ise bordo mavili formayı giyen Okay Yokuşlu. Bu futbolcu için de nabız yoklayacak olan yönetim, Trabzonspor’un şartlarını öğrendikten sonra harekete geçecek.