Beşiktaş'ta Vida krizi

​Beşiktaş'ta Vida krizi
​Beşiktaş'ta Vida krizi

Domogoj Vida'nın Beşiktaş formalı fotoğrafının sosyal medyada yayılmasının ardından siyah-beyazlılarda adeta bir kriz başladı. Başkan Fikret Orman adeta çıldırdı.

Cuma gece yarısı Domagoj Vida'nın Beşiktaş formalı fotoğrafı sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Bu fotoğraf siyah-beyazlı taraftarların yüzünü güldürürken, başkan Fikret Orman'ı çileden çıkardı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, fotoğrafı sosyal medyaya sızdıranları bulmaya çalışıyor. (Fotoğraf: İHA)
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, fotoğrafı sosyal medyaya sızdıranları bulmaya çalışıyor. (Fotoğraf: İHA)

Skorer'in haberine göre; Devre arası transfer dönemi için aylar öncesinden anlaştığı Domagoj Vida’yı önümüzdeki günlerde büyük ses getirecek bir kampanyayla resmen açıklamaya hazırlanan Beşiktaş Yönetimi, Hırvat stoperin siyah-beyaz formalı fotoğrafının ortaya çıkmasıyla adeta şoke oldu.

Önceki gece geç saatlerde sosyal medyada ortaya çıkan bu fotoğraf nedeniyle Beşiktaş taraftarı sevince boğulurken, aynı mutluluğu siyah-beyazlı yönetim yaşayamadı. Bu duruma çok sinirlenen başkan Fikret Orman’ın talimatıyla, fotoğrafın kim tarafından sızdırıldığı araştırılırken, Vida’nın da henüz resmi sözleşmeyi imzalamadığı öğrenildi.

Dinamo Kiev’le sözleşmesi 31 Aralık’ta bitecek olan Vida’ya ön protokol imzalatan Beşiktaş Yönetimi, 28 yaşındaki başarılı stoperle kısa süre içinde resmi mukavele yapacak. Pepe gibi bonservis bedeli bulunmayan Vida’nın, Beşiktaş’a 3,5 yıllık imza atması bekleniyor.