Beyler hoca gelmedi ders boş!

Fenerbahçe'nin bugünkü antrenmanına Vitor Pereira ve yardımcıları çıkmadı. Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen çalışmada Fenerbahçeli futbolcular, olağanüstü derecede neşeliydi. Pereira döneminde pek görülmeyen bu görüntüler Fenerbahçe Kulübü'nün resmi sitesinde yayınlandı.

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turunda İsviçre'nin Grasshoppers takımıyla karşılaşacak Fenerbahçe, hazırlıklarını antrenörler Fatih Yıldız ve Zeki Göle yönetiminde sürdürdü.

Sarı-lacivertli yönetimin yolları ayırmayı düşündüğü teknik direktör Vitor Pereira ve yardımcıları kulüpten izinsiz olarak antrenmana çıkmadı. Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde Pereira'nın yerine Yıldız ve Göle'nin yönettiği basına kapalı antrenmana futbolcuların salonda yaptıkları çalışmayla başladıkları belirtildi.

Futbolcuların, antrenmanın saha bölümünde ise pas, pres ve kanat çalışması yaptığı kaydedildi.

Antrenman anında futbolcuların olağan üstü derecede neşeli olması dikkatlerden kaçmadı. Pereira döneminde pek görülmeyen bu anlar, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi sitesinde yayınlandı.Sarı-lacivertli takım yarını izinli geçirdikten sonra hazırlıklarına 15 Ağustos Pazartesi günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı çalışmayla devam edecek.