Bülent Uygun: Kayserispor'a basın desteği de lazım

Bülent Uygun.
Bülent Uygun.

Süper Lig ekiplerinden İstikbal Mobilya Kayserispor'un teknik direktörü Bülent Uygun, antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kayserispor'u basının da desteğiyle ayağa kaldıracaklarını belirten Uygun, "Bizler başarı için elimizden geleni yapıyoruz'' dedi.

Süper Lig'de son sırada yer alan İstikbal Mobilya Kayserispor'un teknik direktörü Bülent Uygun, bulundukları kötü durumdan çıkacaklarına olan inancını dile getirdi.

Kayserispor'u basının da desteğiyle ayağa kaldıracaklarını belirten Uygun, "Bizler başarı için elimizden geleni yapıyoruz. Siz, bütün Kayseri'nin dertlerini ve sorunlarını dile getiren özel insanlarsınız" ifadelerini kullandı.

Takımın durumunun iç açıcı almadığını, bunun da belli sebepleri bulunduğunu vurgulayan Uygun, şunları kaydetti:

"Kayserispor için el birliği ile güzel şeyler yapmamız gerekiyor. Berna (Gözbaşı) Hanım'la yeni bir yola çıkıyoruz. Sportif direktörümüz Bülent (Bölükbaşı) Bey de önümüzdeki süreçte güzel görevlerde bulunacaktır. Beraber transferlerimizi gerçekleştireceğiz. Güzel bir kadro oluşturacağız. Devre arası, bu şerefli ve onurlu formayı hak edecek futbolcu kardeşlerimizi buraya getireceğiz. Kayserispor'u bulunduğu yerden çıkartarak, bu sezon ufak da olsa bir tarih yazmış olacağız. Sonraki yıllarda da Şampiyonlar Ligi'nde ya da Avrupa Ligi'nde oynayan bir Kayserispor'u ortaya çıkartmak istiyoruz. Hedefimiz budur. Bu geçiş sürecinde bizleri biraz motive ederseniz iyi olacak. Başta sizlerin yazıları ve taraftarımızın desteği ile Kayserispor'umuzu kümede tutmuş olacağız."