20.356 Takipçi

Sporun en ‘zıpır’ halini sizlerle buluşturuyoruz! Türkiye ve dünyadan tüm spor dallarına ait gelişmeleri kendimize ait bir dille anlatmaya devam ediyoruz. Sporu takip ederken keyif de alacağınıza eminiz.

Burak Yılmaz yere yığıldı

Burak Yılmaz'ın yere yığılmasının ardından yaşanan kalabalık.
Burak Yılmaz'ın yere yığılmasının ardından yaşanan kalabalık.

Sivasspor maçının devre arasında soyunma odasına giderken kafasına yabancı cisim isabet eden Burak Yılmaz, yere yığıldı. Tecrübeli oyuncu, tedavisinin ardından sağlık ekipleri tarafından soyunma odasına götürüldü.

İçindekiler

Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında oynanan Demir Grup Sivasspor - Beşiktaş maçının ilk yarısının son düdüğünün ardından her iki takım da soyunma odasına yönelirken Burak Yılmaz bir anda yerde kaldı.

Soyunma odasına gitmek üzere tünelin girişine gelen tecrübeli golcü, burada kafasına isabet eden yabancı cisim sebebiyle yere yığıldı. Sivasspor tribünlerinden atılan cismin ne olduğu henüz tespit edilemedi.

Golcü oyuncu, bir süre buz tedavisi gördükten sonra soyunma odasına götürüldü. Burak Yılmaz'ın kafasında herhangi bir yarılma veya kanama olmadığı öğrenildi.

  • Beşiktaş yöneticileri Ahmet Kavalcı ile Ahmet Ürkmezgil, soyunma odasına giderken Burak Yılmaz'ın son durumunu öğrendiler.


Bu gönderiyi Instagram'da gör

😎 BİM'de yaşanabilecek en karizmatik 13 saniye.

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()