Burak Yılmaz'dan büyük fedakarlık!

​Burak Yılmaz'dan büyük fedakarlık!
​Burak Yılmaz'dan büyük fedakarlık!

Trabzonspor forması giyen ve sezona harika bir başlangıç yapan Burak Yılmaz'ın Medipol Başakşehir maçında büyük bir fedakarlığa imza attığı ortaya çıktı.

Trabzonspor'da Aytemiz Alanyaspor mücadelesi öncesinde Burak Yılmaz belirsizliği yaşanıyor. Fenerbahçe karşılaşmasında yaşadığı sakatlık nedeniyle milli takımda ve Trabzonspor'da yoğun tedavi programlarıyla oynayan milli golcünün Cuma günkü mücadelede oynayıp oynamayacağı konusunda belirsizlik sürüyor.

Medipol Başakşehir mücadelesinde Burak, Ersun Yanal'a "Hocam kendimi çok iyi hissediyorum. Bu karşılaşma bizim çok önemli kazanırsak, 3 puandan çok daha fazlasını alacağız" diyerek oynamayı çok istediği, maç öncesi ve devre arsında yapılan iğne tedavileriyle oynadığı öğrenildi.

Burak Yılmaz'ın Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde de forma giymek istediği öğrenilirken, Ersun Yanal'ın önümüzdeki hafta oynanacak Beşiktaş mücadelesinide düşünerek milli golcüyü Aytemiz Alanyaspor mücadelesinde dinlendirmesinin ihtimaller içinde olduğu belirtildi.

Öte yandan sakatlığı nedeniyle Medipol Başakşehir mücadelesinde forma giymeyen Onur'un bu haftada oynaması zor gözüküyor. Hafta başından bu yana antrenmanlara çıkmayan Onur'un mide kasındaki yırtığın henüz oynamasına izin vermediği ve kaleyi yine Estaban'ın koruyacağı öğrenildi.

Kaynak: Beinsports