Bursaspor, İtalya’dan eli boş dönmeyecek gibi!

Bursaspor'da transfer mesaisi.
Bursaspor'da transfer mesaisi.

Bursasporlu yöneticiler Badu transferini tamamlamak için çalışmalarını İtalya’da sürdürüyor.

Bursaspor transferde dur durak bilmiyor. Yöneticiler Udinese'de oynayan Badu için Milano'ya gitti. Görüşmelerin olumlu geçtiği ifade edildi.

Transferin hızlı takımlarından Bursaspor yeni bir imza şova hazırlanıyor. Orta sahayı güçlendirmek isteyen Yeşil-Beyazlı yönetim Udinese'nin başarılı orta saha oyuncusu Badu için Milano'da bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenilirken bu oyuncunun kiralanması ya da bonservisiyle transfer edilmesi için İtalyan kulübüne 2 teklif sunulduğu gelen bilgiler arasında. Udinese'nin bu teklifleri değerlendirmek için zaman istediği ancak Bursaspor'un büyük olasılıkla bu oyuncuyu renklerine bağlayacağı öne sürüldü.

Jonas Martin de listede

Bursaspor'un daha önce gündeme gelen Jonas Martin için de temaslarını sürdürdüğü ortaya çıktı.Teknik Direktör Paul Le Guen'in hem Badu'yu hem de Jonas'ı çok istediği ve yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Her iki futbolcunun kadromuza katılması planlarımızı daha da yukarıya çıkarır. Sizden iki oyuncuyu almanızı rica ediyorum" dediği öğrenildi.