Cristiano Ronaldo, Türk lokantası açıyor

Ronaldo, CZN Burak ile ortak olacak
Ronaldo, CZN Burak ile ortak olacak

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, bir Türk'e ortak oluyor. Türk şef Burak Özdemir (CZN Burak) ve Portekizli süper star, İngiltere’nin başkenti Londra’da lokanta açacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin dijital pazarlarda yer almak isteyen girişimcilere yol haritası oluşturmak hedefiyle düzenlendiği Yeni Nesil Dijital Girişimcilik Buluşmaları, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Bir sosyal medya fenomeni haline gelen restoran zinciri sahibi Burak Özdemir (CZN Burak), kendi deneyimlerinden örneklerle başarıya giden yolu anlattı.

Ortaklığı açıkladı

Burak Özdemir (CZN Burak)
Burak Özdemir (CZN Burak)

Geçtiğimiz yıl La Liga’nın konuğu olarak gittiği Madrid’de Cristiano Ronaldo’dan ortaklık teklifi aldığı yönünde kamuoyuna bilgiler yansıyan Burak Özdemir, ünlü futbolcu ile Londra’da ortak restoran açacaklarını açıkladı. Söyleşisi sırasında 11 ülkede önemli bir Türk markası haline geldiklerini belirten Özdemir, “Bu yılın 11’inci ayında İngiltere’deki yerimizi açıyoruz. Londra’da Cristiano Ronaldo ile ortak yer açıyoruz. Bunu açıklamıyoruz çok fazla. Çünkü açılışta güzel bir sürpriz yapacaktık. Ama aramızda yabancı yok, hep beraberiz” dedi. Özdemir’in bu açıklamaları salonu dolduran takipçilerinden büyük alkış aldı.