Derbiden sonra sözleşmesi uzatılıyor

Valbuena pas verecek arkadaşını arıyor.
Valbuena pas verecek arkadaşını arıyor.

Vodafone Park'ta 3-0'dan 3-3'e gelen Beşiktaş derbisindeki performansıyla göz dolduran Valbuena, sarı lacivertli ekiple nikah tazelemeye hazırlanıyor. Ali Koç'un da büyük beğenisini kazanan Fransız yıldızla sözleşme uzatılması yönünde karar alındığı iddia edildi.

Derbide 3-0 biten ilk yarının ardından ikinci yarının başında oyuna dahil olan Mathieu Valbuena, gösterdiği performansla beraberliğin yakalanmasında önemli bir rol oynadı. Ali Koç'un da büyük beğenisini kazanan Fransız yıldızla sözleşme uzatılması yönünde karar alındığı iddia edildi.

Oyun görüşü, takıma kattığı hava ve saha içinde arkadaşlarını yönlendirmesiyle hocasının gözüne giren 34 yaşındaki Valbuena, başkan Ali Koç tarafından da alkış alırken, teknik heyet ve yönetimin ortak kararıyla Valbuena’nın sözleşmesinin 1+1 yıl daha uzatma kararının alındığı belirtildi.

Akşam'ın haberine göre geçmişte Aykut Kocaman ve Cocu’yla çeşitli problemler yaşayan Mathieu Valbuena’nın Ersun Yanal’la yeniden çıkış yapması ve Fenerbahçe’ye daha fazla katkı yapması bekleniyor.

  • Bu sezon 22 maçta görev alan Valbuena 2 gol 6 asist istatistik ortaya koydu.
Bu gönderiyi Instagram'da gör

😡 Željko Obradovic ile şaka olmaz.

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()