Olaylı derbinin faturası ağır oldu: 3 kırmızı kart

Derbinin son düdüğünün ardından her iki takımın futbolcuları da birbirine girdi.
Derbinin son düdüğünün ardından her iki takımın futbolcuları da birbirine girdi.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbide bitiş düdüğünün çalmasının ardından saha içi karıştı. Çıkan olayların ardından Galatasaray’da Ndiaye, Fenerbahçe’de ise Jailson ve Soldado kırmızı kart gördü. Belhanda ise sarı kartla cezalandırıldı.

Spor Toto Süper Lig’de oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin bitiş düdüğünde saha içi karıştı.

Maç içerisinde Soldado ile Belhanda bir tartışma yaşamıştı. Maçın bitiş düdüğü ile de ikili arasındakigerginlik büyüdü. İki takım futbolcuları olayları sakinleştirmeye gittiğinde bir anda saha içi karıştı.

VAR incelendikten sonra karar verildi
Fenerbahçeli futbolcu Jailson, Galatasaraylı Belhanda’ya tokat atınca gerginlik yükseldi. Çıkan olayların ardından VAR’da görüntüler incelendi.Galatasaray’da Ndiaye kırmızı, Belhanda sarı kart gördü. Fenerbahçe’de ise Jailson ve Soldado kırmızı kartla cezalandırıldı.
VAR incelendikten sonra karar verildi Fenerbahçeli futbolcu Jailson, Galatasaraylı Belhanda’ya tokat atınca gerginlik yükseldi. Çıkan olayların ardından VAR’da görüntüler incelendi.Galatasaray’da Ndiaye kırmızı, Belhanda sarı kart gördü. Fenerbahçe’de ise Jailson ve Soldado kırmızı kartla cezalandırıldı.
Bu gönderiyi Instagram'da gör

📸 Son düdük çaldı, saha karıştı!

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()