Dursun Özbek'ten flaş Tudor açıklaması

​Dursun Özbek'ten flaş Tudor açıklaması
​Dursun Özbek'ten flaş Tudor açıklaması

E-Spor 1905 GSYİAD lansmanında açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tudor'la yollarını ayırma gibi bir planlarının olmadığını söyledi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. E-Spor 1905 GSYİAD lansmanında konuşan Başkan Özbek, Tudor ve Feghouli hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Dursun Özbek'in açıklamalarından satır başları:

  • "Türkiye'de teknik direktörünün ne zaman geleceği, ne zaman gideceği en çok konuşulan kulüp Galatasaray'dır herhalde. Haftalarca antrenörü eleştirilen, ne zaman gideceği konuşulan başka bir takım yok. Değerlendirmeyi taraftarımıza bırakıyorum. Lig liderinin hocasının haftalarca 'Ne zaman gitti, ne zaman geldi' diye tartışılmasının iyi niyetli bulmuyorum. Igor Tudor'dan daha fazla eleştirilen başka bir hoca yok. Bunların amacı nedir? Basın mensupları olarak bunu biraz kendi aranızda tartışın. Bu tartışmaların takımımızın performansının düşürmesine izin vermeyeceğim. Hocamızla yollarımızı ayırmak gibi bir planımız yok.
  • Galatasaray şampiyonluğa koşuyor. Tudor tartışmalarının takıma zarar vermesine izin vermem. Taraftarımız yanımızda, onlara teşekkür ediyorum. Son maça 40 bine yakın taraftar geldi."

Başkan Dursun Özbek, Feghouli’nin 3 maçlık cezasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Sofiane Feghouli için ne yapalım? Hukuk yoluyla itiraz ettik. Edilmedi gibi bir yorum olamaz. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük kulübüdür. Biz sadece Feghouli için itirazımızı yaptık, TFF böyle bir karar verdi. Kaale almamak gibi bir durum yok."