Erkan Zengin Süper Lig’e dönüyor

​Erkan Zengin Süper Lig’e dönüyor
​Erkan Zengin Süper Lig’e dönüyor

TFF 1. Lig ekibi Eskişehirspor’da oynayan Erkan Zengin, Dünya Kupası’nda forma giymek istediği için bir an önce Süper Lig’deki bir takıma transfer olmak istiyor.

Ekonomik açıdan tarihinin en zorlu dönemlerini yaşayan Eskişehirspor’da Halil Ünal’ın yeniden göreve gelmesine rağmen sular durulmuyor. Kırmızı-Siyahlılar’da şimdi de takımın yıldız ismi Erkan Zengin’in ayrılmak istediğine yönelik iddialar var. Fanatik’in haberine göre; Geçen sezon başında İsveç Milli Takımı’nı gözden çıkarıp 1. Lig’de Es Es’in formasını giyen başarılı oyuncunun yeniden Süper Lig’e dönüş kararı aldığı öğrenildi.

Aklı Rusya’da

Erkan Zengin, İsveç Milli Takımı formasıyla 2018 Dünya Kupası'nda forma giymek istiyor. Eskişehir’deki biriken yüklü alacaklarına karşılık sözleşmesini feshetmeye hazırlanan Erkan’ın asıl hedefi ise Rusya’da bu yaz düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası.

Temaslara başladı

Yeniden İsveç Milli Takımı forması giymek isteyen Erkan, Süper Lig ekipleriyle temasa geçti.
Yeniden İsveç Milli Takımı forması giymek isteyen Erkan, Süper Lig ekipleriyle temasa geçti.

Bu sezon forma giydiği 10 maçta 3 gol, 3 asistlik bir performans sergileyen Erkan’ın yeniden Süper Lig’de kalitesini gösterip dev turnuvada İsveç Milli Takımı’nın formasını giymek istediği öğrenildi. Erkan’ın Eskişehirspor’dan ayrılmak için gerekli görüşmelere de başladığı gelen haberler arasında. Süper Lig’de birçok takımın da şimdiden Erkan için devreye girdiği konuşuluyor.