Eto'o'dan Rıza Çalımbay'a veda mesajı: Binlerce beğeni aldı

​Eto'o'dan Rıza Çalımbay'a veda mesajı: Binlerce beğeni aldı
​Eto'o'dan Rıza Çalımbay'a veda mesajı: Binlerce beğeni aldı

Antalyaspor'la Rıza Çalımbay'ın yolları dün akşam itibariyle ayrılmıştı. Samuel Eto'o bugün resmi sosyal medya hesabından hocası Rıza Çalımbay için bir veda mesajı yayınladı. Bu mesaj kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

Geçtiğimiz sezonun 7.haftasında takımın başına geçtikten sonra harika bir performans sergileyerek Antalyaspor'a tarihinin en yüksek puanını kazandıran Rıza Çalımbay, bu sezon lige yapılan kötü başlangıcın ardından dün akşam itibariyle görevini bıraktı.

Antalyaspor yönetimiyle görüşerek karşılıklı anlaşma sonucu ayrılan Rıza Çalımbay için Antalyaspor'un dünyaca ünlü yıldızı Samuel Eto'o duygu yüklü bir veda mesajı yayınladı.

36 yaşındaki futbolcu, Çalımbay ile yan yana ve birbirlerine sarılmış halde oldukları bir fotoğrafın altına Türkçe olarak yayımladğı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Merhaba baba; dün basında gördüğüm haberlerde üzülerek, takımdan ayrıldığını öğrendim. Birlikte çalıştığımız tüm bu zaman zarfında seninle çalışmak benim için bir zevkti. Takımımız çok zor bir dönemden geçerken geldin ve kendi hak ettiğimiz seviyemize gelmemizi sağladın. Senin önderliğinde, takım olarak Antalyaspor tarihinin en büyük başarısına imza attık. Tüm bunlar için sana; takımımız ve kendi adıma teşekkür ediyor, devam edecek olan profesyonel hayatında tüm kalbimle başarılar diliyorum. Görüşmek üzere..."

İşte o paylaşım;