Fatih Terim, Modric'ini buldu!

Celil Yüksel
Celil Yüksel

Alanyaspor maçında Fatih Terim tarafından A Takım kadrosuna alınan Celil Yüksel, oyun tarzıyla Luka Modric'i andırıyor. Sarı kırmızılı camianın Celil'den beklentisi çok yüksek...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Luka Modric'ini U21 takımında buldu. Alanyaspor maçında A takıma monte edilen20 yaşındaki Celil Yüksel, şimdiden beklentileri yükseltti.

Fanatik Gazetesi'nden Yakup Çınar'ın haberine göre; bu sezon başında Galatasaray ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalayan genç oyuncu, oyun stili ile Luka Modric'i andırıyor.

Celil Yüksel'in büyük heyecanı

Celil Yüksel Alanyaspor - Galatasaray U21 maçı için takımıyla Alanya'ya gitmişti. Tolga Ciğerci'yi Alanyaspor maçının kadrosuna almayan Fatih Terim uzun süredir yakından takip ettiği genç oyuncuyu A takım kadrosuna aldı. U21 takımıyla forma giymeyi bekleyen Celil Yüksel A Takım kadrosuna alınınca büyük heyecan yaşadı.

Celil Yüksel sezon başında 3 yıllık imza atmıştı.
Celil Yüksel sezon başında 3 yıllık imza atmıştı.

Luka Modric'e benzetiliyor

Sezon başında 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalanan orta sahaya oyuncusu bu sezon U21 takımında 26 maçta forma giydi ve 2 gol attı. Celil Yüksel sezon başından bu yana A takımla idmanlara çıkıyordu. Genç oyuncu Fatih Terim'in önümüzdeki sezon için kadroda düşündüğü isimlerin başında geliyor. Celil oyun stili ve fiziği ile Real Madrid'in Hırvat oyuncusu Luka Modric'e benzetiliyor.