Fatih Terim'den Belhanda'ya gözdağı!

Belhanda & Terim
Belhanda & Terim

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor deplasmanında erken bir kırmızı kart gören Belhanda'ya üstü kapalı mesaj verdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 4-0 kaybedilen Trabzonspor maçının ardından Belhanda hakkında ağır açıklamalarda bulundu.

Faslı oyuncuyla her maçtan önce konuştuklarının altını çizen Fatih Terim, aynı sorumsuz davranışlarından sergileniyor olmasından rahatsız duyduğunu ima etti. Yetenekli oyuncuya karşı sitem dolu açıklamalarda bulunan Terim, gerekli tedbirlerin alınacağını söyledi.

  • “Açıkçası savunabileceğim bir mağlubiyet almadık. Trabzonspor bizden daha iyi oynadı. Daha 3. dakikada yenik duruma düştük. Sonra eksik kaldık. Bir maçta, bir sezonda yapmamız gereken hatadan daha fazlasını yaptık. Savunabileceğim bir mağlubiyet değil. Belhanda’yı her maç tembih etmemize rağmen sorumsuz bir kırmızı kart görmesi bizi daha zor duruma düşürdü. Galatasaray gibi bir takım 2-0 geriye düşse geri çevirebilir. 10 kişi kaldığında zor oluyor. Anlatsın bakalım bize. Biz de ona göre bir cevap vereceğiz. Bir yerde takılacaktık illa, burada oldu. Rodriguez hazır değildi. Badou’yu sonradan soktuk ama kolay bir şey değildi tabii.”