20.356 Takipçi

Sporun en ‘zıpır’ halini sizlerle buluşturuyoruz! Türkiye ve dünyadan tüm spor dallarına ait gelişmeleri kendimize ait bir dille anlatmaya devam ediyoruz. Sporu takip ederken keyif de alacağınıza eminiz.

Fenerbahçe-Dinamo Zagreb maçına Avusturyalı hakem

Robert Schörgenhofer, dikkatlice pozisyonu süzerken...
Robert Schörgenhofer, dikkatlice pozisyonu süzerken...

UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda Fenerbahçe ile Dinamo Zagreb arasında 29 Kasım Perşembe günü oynanacak karşılaşmayı Avusturya Futbol Federasyonundan Schörgenhofer yönetecek

İçindekiler

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda 29 Kasım Perşembe günü Hırvatistan temsilcisi Dinamo Zagreb'le oynayacağı karşılaşmayı Avusturya Futbol Federasyonundan Robert Schörgenhofer yönetecek.

Robert Schörgenhofer, yoğun itirazlara maruz kalıyor.
Robert Schörgenhofer, yoğun itirazlara maruz kalıyor.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Ülker Stadı'nda saat 20.55'te başlayacak karşılaşmada Avusturya'dan Schörgenhofer'in düdük çalacağı belirtildi.

Schörgenhofer'in yardımcılıklarını vatandaşları Markus Gutschi ve Roland Riedel'in yapacağı, Rene Eisner ve Dieter Muckenhammer'in de ilave yardımcı hakem olarak görev alacağı ifade edildi. Karşılaşmanın dördüncü hakeminin ise yine Avusturya'dan Andreas Witschnigg'in olacağı kaydedildi.

Fenerbahçe – Dinamo Zagreb maçı hangi kanalda?

UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında Dinamo Zagreb'i ağırlayacak Fenerbahçe'nin maçı beIN Sports 1'ten yayınlanacak.

İlginizi çekebilirErwin Koeman'ın basın toplantısında Fenerbahçelileri çıldırtan soru