Fenerbahçe kafilesi büyük tehlike atlattı

UEFA Avrupa Ligi karşılaşması için İngiltere'ye giden Fenerbahçe kafilesini taşıyan uçak ön camının çatlaması nedeniyle Budapeşte'ye zorunlu iniş yaptı.

Fenerbahçeyi taşıyan uçak Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye zorunlu iniş yaptı.

Fenerbahçe'ye UEFA Avrupa Ligi'nde rakibi Manchester United'le yapacağı maç için İngiltere'ye taşıyan uçak acil iniş yaptı. Uçağın ön camının bir cismin çarpması nedeniyle çatladığı belirtiliyor.

Çatlağın büyümesi üzerine uçağın acil iniş yaptığı ve Fenerbahçe kafilesinin havada büyük bir tehlike atlattığı belirtildi.Fenerbahçe'den resmi açıklama

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Fenerbahçemizi taşıyan uçağın Budapeşte'ye acil iniş yaptığının duyulması üzerine Borajet Havayolları, İstanbul'dan ikinci bir uçağı Budapeşte'ye doğru yola çıkardı. Bu uçak Budapeşte'deki kafilemizi alarak Manchester'a ulaştıracak" denildi.

Fenerbahçe kafilesinin atlattığı büyük tehlike sosyal medyada yankı uyandırırken Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri resmi twitter hesaplarından yaptıkları açıklamayla Fenerbahçe kafilesine geçmiş olsun dilekleri ilettiler.