20.356 Takipçi

Sporun en ‘zıpır’ halini sizlerle buluşturuyoruz! Türkiye ve dünyadan tüm spor dallarına ait gelişmeleri kendimize ait bir dille anlatmaya devam ediyoruz. Sporu takip ederken keyif de alacağınıza eminiz.

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici depremi

Mehmet Ekici'nin gol sevinci.
Mehmet Ekici'nin gol sevinci.

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici, Kayserispor maçında Şamil Cinaz'la yaşadığı pozisyonda bileğine darbe almıştı. Deneyimli futbolcunun yaklaşık 2-3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

İçindekiler

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, Mehmet Ekici'den gelen sakatlık haberiyle sarsıldı. Kayserispor karşılaşmasında sakatlanan Mehmet Ekici'nin 2-3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Deneyimli futbolcunun MR sonucunun bugün belli olduğu kaydedildi. Sağ ayak bileğinin dış kısmına aldığı darbe sonucu, geçmeyen ağrıları neticesinde bugün yapılan MR tetkiklerinde kemikte ödem, iki bağda kısmi yırtılma ve eklem içinde kanama tespit edildi.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Mehmet Ekici'nin tedavisine başlanıldığını ifade edildi ancak sahalara geri dönüş tarihine ilişkin resmi bir beyanda bulunulmadı.

Mehmet Ekici, Fenerbahçe ile Kayserispor arasında oynanan Süper Lig karşılaşmasında Şamil Çınaz tarafından bileğine darbe almış, sahayı terk etmek zorunda kalmıştı.

  • Mehmet Ekici maçtan sonra yaptığı açıklama, “Sanırım faul bile verilmedi pozisyonda, keşke o pozisyon da incelenseydi” diye konuşmuştu.