Fenerbahçelileri heyecanlandıran kare

​Fenerbahçelileri heyecanlandıran kare
​Fenerbahçelileri heyecanlandıran kare

Türkiye'nin global markalarından Beko, Barcelona ile olan sponsorluk anlaşmasını 3 yıl daha uzattı. Anlaşmanın imza töreni için Barcelona'da bulunan Ali Koç, Barcelona'nın yıldız ismi Pique ile yakın temastaydı. Mayıs ayında Fenerbahçe'de başkanlık yarışına girecek olan Ali Koç'un Pique ile aynı karede gören Fenerbahçe taraftarlarını heyecan sardı.

Türkiye'nin global markalarından Beko, Barcelona ile 2014 yılından beri yürüttüğü sponsorluğu 3 yıl daha uzatan ve sponsorluk kapsamını genişleten sözleşmeye imza atarak kulübün global baş sponsoru oldu. Anlaşmanın duyurulması için hazırlanan imza töreninde bulunan Ali Koç'un Barcelona'nın yıldız ismi Pique ile olan yakın teması, Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandırdı.

Yenilenen anlaşma kapsamında, Beko logosu Barcelona formasının sol omzunda yer almaya devam ederken, Beko dünya çapında 300 milyonu aşkın taraftarı bulunan Katalan devinin resmi ev aletleri ve resmi antrenman ortağı da oldu.

Buna göre Beko logosu, Barcelona'nın antrenman formalarının göğsünde de yer alacak.

Beko'nun küresel sosyal girişimi "Şampiyonlar Gibi Beslen" projesinin elçisi olacak olan Barcelona'nın yıldız ismi Gerard Pique de imza töreninde yer aldı. Samimiyetleri ile dikkat çeken Ali Koç-Pique ikilisi birlikte aynı fotoğrafta yer alırken, İspanyol yıldız da anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Mayıs ayındaki başkanlık yarışına hazırlanan Ali Koç'un İspanyol stoper ile olan yakın teması Fenerbahçe taraftarlarını da heyecanlandırdı.

Ali Koç'un Pique ile olan görüntülerini paylaşan sarı lacivertli taraftarlar, Ali Koç'un başkan olması halinde Pique'yi Fenerbahçe'ye getirebileceği yorumunda bulundu.