Galatasaray’a rakip çıktı: Monaco da Arda’ya talip

Galatasaray’a rakip çıktı: Monaco da Arda’ya talip
Galatasaray’a rakip çıktı: Monaco da Arda’ya talip

Kulüp yönetimi ile görüşerek takımdan ayrılmak istediğini bildiren milli futbolcuya Monaco da talip oldu. Arda Turan’ın Fransız devi ile pazarlıklarını ise dünyaca ünlü menajer Jorge Mendes yürütüyor.

Barcelona'da kötü bir sezon geçiren Arda Turan, geçtiğimiz günlerde Barcelona yönetimi ile özel görüşme talebinde bulunmuştu. Bu görüşmede Barcelona Genel Direktörü Pep Segura’ya ayrılmak istediğini ileten Arda'nın Fransa’nın son şampiyonu Monaco’nun radarında olduğu ortaya çıktı.

Yönetim ile yaptığı özel görüşmede, "Birkaç teklif var. Ayrılmak istiyorum" ifadesini kullanan milli futbolcunun, Galatasaray'ın yanı sıra Monaco'dan da resmi teklif aldığı ifade edildi.

GALATASARAY'A FRANSIZ ÇELMESİ

Fransız kulübü ile Arda arasındaki görüşmeleri yürüten isim ise dünyaca ünlü menajer Jorge Mendes. Arda'nın menajeri Ahmet Bulut'un ortağı olan Mendes'in Fransızlar'la ilk görüşmeyi yaptığı ortaya çıktı.

Bilindiği üzere Arda'nın geri dönmesi konusunda Galatasaray yönetimi çok kararlı ancak Fransızların devreye girmesi, planları sekteye uğratabilir.