SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Göztepe Başakşehir planını belirledi

Göztepeli oyuncular gol sonrası sevinç yaşarken.
Göztepeli oyuncular gol sonrası sevinç yaşarken.

Pazartesi günü evinde lider Başakşehir ile karşılaşacak olan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, galibiyet planını hazırladı.

İçindekiler

Spor Toto Süper Lig'de pazartesi günü Bornova Stadı'nda lider Medipol Başakşehir'le karşı karşıya gelecek Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş imha planını hazırladı.

Rakibin en golcü ayakları Visca, Bajic ve Napoleoni gibi futbolculara özel önlem almayı düşünen Bektaş'ın duran toplar konusunda da futbolcularını uyardığı öğrenildi. Rakibini önce kontrol altına almayı hedefleyen Bektaş'ın özellikle kanat akınlarıyla golü bulmak istediği ifade edildi. Yasin ve Halil gibi iki hızlı oyuncuya sahip olan genç teknik adamın, beklerden de sık sık orta yapmalarını istediği vurgulandı. Takımın santrforu Jarome'un da özel olarak Başakşehir sınavına hazırlandığı kaydedildi.

Bayram Bektaş, antrenmanda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Bayram Bektaş, antrenmanda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Orta sahada ise futbolcuların dirençli bir görüntü çizmesini isteyen Bektaş'ın takımı çok iyi motive ettiği bildirildi. Oyuncularıyla sık sık toplantılar gerçekleştiren Bayram Bektaş'ın, "Evimizde güçlü takımları iyi bir futbolla yendik. Yine aynı işi başarabiliriz. Taraftar zaten hep arkamızda, onların gücünü hissedelim. Bizim içeride dışarıda yenemeyeceğimiz takım yok. Kendi futbolumuzu oynarsak galip geliriz. Herkese güvenim sonsuz" dediği belirtildi. Başkan Mehmet Sepil'in de Başakşehir karşılaşmasına çok önem verdiği, tesislerde teknik ekip ve futbolculara moral aşıladığı açıklandı. Sol bek Adama Traore dışında eksiği bulunmayan İzmir temsilcisinde, taraftarlar da biletleri tamamen tüketti.

Süper Lig’de 'Bayram' havası
İlginizi çekebilirSüper Lig’de 'Bayram' havası