GZT Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet'ten kombine bilet açıklaması

GZT Giresunspor başkanı Hakan Karaahmet
GZT Giresunspor başkanı Hakan Karaahmet

Süper Lig’in yeni ekiplerinden GZT Giresunspor’un Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, kombine biletlere taraftarların gösterecekleri ilginin, Süper Lig mücadelesinde kulübe ekstra güç ve motivasyon sağlayacağını, daha büyük başarıların önünü açacağını belirtti.

GZT Giresunspor’un Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, yaptığı yazılı açıklamada, GZT Giresunspor’un 44 yıllık Süper Lig özlemini çok büyük mücadeleler vererek sonlandırdıklarını vurguladı. GZT Giresunspor’un elde ettiği bu büyük başarıda pek çok olumsuzluklar ve güçlüklerle başa çıktıklarını işaret eden Karaahmet, GZT Giresunspor’un daha iyi yerlere gelebilmesi için her türlü fedakarlıkta bulunduklarını ve her zaman kulübün çıkarları doğrultusunda hareket ettiklerini aktardı.

Karaahmet, kendileri için GZT Giresunspor’un her şeyin üstünde olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Biz burada olduğumuz sürece de GZT Giresunspor’un tüm haklarının sonuna kadar savunucusu olacağız. Bu süreçte yanımızda olan herkesle bu yolda omuz omuza yürümeye devam edeceğiz. GZT Giresunspor’a zarar verecek her türlü düşünce, tavır ve davranışın karşısında her zamanki gibi dimdik duracağız. GZT Giresunspor’u sevdiğini söyleyen herkes de GZT Giresunspor’un çıkarlarının ve menfaatlerinin yanında dimdik durmalıdır. Bu takım ne benim, ne de bir başkasının takımıdır, bu takım milyonların takımıdır. 44 yıl sonra mücadele edeceğimiz Süper Lig’de kalıcı başarılar elde etmek istiyorsak her koşulda bu takıma sahip çıkmak ve bu takımın çıkarlarını, menfaatlerini düşünmek hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır."

Satışa çıkarılan kombine biletlerin, GZT Giresunspor için hem maddi hem de manevi anlamda çok büyük önem taşıdığına işaret eden Karaahmet, şunları kaydetti:

"Kombine biletlere taraftarlarımızın gösterecekleri ilgi, Süper Lig mücadelemizde kulübümüze ekstra güç ve motivasyon sağlayacaktır, daha büyük başarıların önünü açacaktır. Dünya genelinde yaklaşık 3 milyon taraftarı bulunan GZT Giresunspor camiasının bu konuya gerekli hassasiyeti göstereceklerine olan inancımız tamdır.

Bu konu üzerinden sosyal medya aracılığıyla GZT Giresunspor’a yön vermeye, yol haritası çizmeye çalışanların, GZT Giresunspor’un menfaatlerinden uzak bu tutum ve davranışlarını doğru bulmuyorum. Bu kişiler, bu şekilde devam ederlerse bu onların kendi tercihleri olacaktır. Bizim ve büyük GZT Giresunspor camiasının tercihi bellidir. Bizim tercihimiz GZT Giresunspor’dur."