Hamzaoğlu, Eto'o ve Nasri konusunda kararını verdi

​Hamzaoğlu, Eto'o ve Nasri konusunda kararını verdi
​Hamzaoğlu, Eto'o ve Nasri konusunda kararını verdi

Hareketli günler yaşanan Antalyaspor'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu takımın yıldızları Eto'o ve Nasri'nin geleceği konusunda kararını verdi.

Yaptığı flaş transferlerle sezona fırtına gibi başlayan ancak sonrasında işler umduğu gibi gitmeyen Antalyaspor'da gözler 10 Ocak'ta gerçekleştirilecek başkanlık seçimine çevrildi.

Fanatik'te yer alan haberde Süper Lig’in ilk yarısında aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle ateş hattının bir basamak üstünde yer alan, Hamza Hamzaoğlu’nun takımın başına getirilmesiyle bu sezonki 3. teknik direktörü ile çalışan ve Ali Şafak Öztürk başkanlığındaki yönetimi istifa eden Antalyaspor’da, krizin patlak vermeye başladığı belirtildi.

Yıldızlar isyan etti

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu yıldız isimlerin takımda kalmasını istiyor.
Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu yıldız isimlerin takımda kalmasını istiyor.

Kırmızı-Beyazlılar’ın en önemli isimlerinden Samuel Eto’o ve Samir Nasri, isyan bayrağını açtı, takımdan ayrılmak istediklerini menacerlerine iletti. Daha önce Fransız yıldız Jeremy Menez ile yollarını ayıran Kırmızı-Beyazlılar’da yeni teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ise Eto’o ve Nasri’nin kesinlikle takımda kalmasını istedi.

Yeni başkan ikna edecek

Teknik heyet iki yıldız için seferber olurken, 10 Ocak Çarşamba günü seçime gidecek olan Akdeniz temsilcisinde seçilecek olan yeni başkanın yıldız isimlerle bir görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor. Süper Lig başta olmak üzere Avrupa ve Çin’den birçok talibi bulunan iki futbolcunun, nasıl bir karar vereceği ise merak konusu.