Hangi futbolcu nerede tatil yapıyor? İşte yıldızlarının tatil yaptığı yerler

Hangi futbolcu nerede tatil yapıyor? İşte yıldızlarının tatil yaptığı yerler

Süper Lig’de ve Avrupa’da top koşturan futbolcular liglerin sona ermesinin ardından soluğu tatil beldelerinde aldı. İşte yıldız futbolcuların tercih ettiği tatil mekanları…

14 Haziran’da Rusya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 2018 Dünya Kupası start alacak. Dev organizasyonda milli takımları yer almayan ya da ulusal ekiplerine davet edilmeyen futbolcular yorucu sezonun acısını çıkarmaya başladı.

İşte futbolcuların tatil için tercih ettiği yerler?

Hakan Çalhanoğlu

                  Milan forması giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu; Bayburt ve Giresun gezisinin ardından rotasını Güney Afrika'ya kırdı.
Hakan Çalhanoğlu Milan forması giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu; Bayburt ve Giresun gezisinin ardından rotasını Güney Afrika'ya kırdı.
Martin Skrtel

                  Fenerbahçe’deki geleceği belirsizliğini koruyan Martin Skrtel ve ailesi tatillerini Tanzanya’da geçiriyor.
Martin Skrtel Fenerbahçe’deki geleceği belirsizliğini koruyan Martin Skrtel ve ailesi tatillerini Tanzanya’da geçiriyor.
Filip Holosko 

                  Bir dönem Beşiktaş forması giyen Holoska, Antalya Serik’te tatil yapıyor.
Filip Holosko Bir dönem Beşiktaş forması giyen Holoska, Antalya Serik’te tatil yapıyor.
Chris Smalling 

                  İngiltere Milli Takımı kadrosuna dahil edilmeyen Manchester United'lı Chris Smalling önce Tayland’a ardından da Vietnam’a gitti.
Chris Smalling İngiltere Milli Takımı kadrosuna dahil edilmeyen Manchester United'lı Chris Smalling önce Tayland’a ardından da Vietnam’a gitti.
Volkan Demirel

                  Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel büyük kızı Yade ile Muğla’da baş başa tatil yapıyor. Eşi Zeynep Hanım ve küçük kızları Yeda ise İstanbul’da…
Volkan Demirel Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel büyük kızı Yade ile Muğla’da baş başa tatil yapıyor. Eşi Zeynep Hanım ve küçük kızları Yeda ise İstanbul’da…
Andrea Pirlo

                  1 Ocak'ta emekli olan Andrea Pirlo için 21 Mayıs'ta görkemli bir jübile düzenlendi. İtalyan futbol adamı jübilenin ardından soluğu Çin'de aldı
Andrea Pirlo 1 Ocak'ta emekli olan Andrea Pirlo için 21 Mayıs'ta görkemli bir jübile düzenlendi. İtalyan futbol adamı jübilenin ardından soluğu Çin'de aldı
Gökhan Töre 

                  Geride bıraktığımız sezon Premier Lig ekibi West Ham'da kiralık olarak oynayan Gökhan Töre, eşiyle birlikte Bodrum'da tatil yapıyor.
Gökhan Töre Geride bıraktığımız sezon Premier Lig ekibi West Ham'da kiralık olarak oynayan Gökhan Töre, eşiyle birlikte Bodrum'da tatil yapıyor.
Miroslav Stoch

                  Slavia Prag forması giyen Miroslav Stoch eşi ve oğluyla Dubai'nin keyfini çıkarıyor.
Miroslav Stoch Slavia Prag forması giyen Miroslav Stoch eşi ve oğluyla Dubai'nin keyfini çıkarıyor.
Alexander Büttner 

                  Vitesse forması giyen Alexander Büttner'in tercihi ise Ibıza.
Alexander Büttner Vitesse forması giyen Alexander Büttner'in tercihi ise Ibıza.