Hasan Ali Kaldırım nikah tazeledi: 3 yıl daha...

Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe
Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe

Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ın sözleşmesinin 3 yıl uzatıldığını açıkladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon beklentilerin altında kalan sol bek Hasan Ali Kaldırım’ın sözleşmesini uzattı.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, 27 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinin 3 yıl daha uzatıldığı belirtildi.

Deneyimli oyuncunun yeni kontratı kapsamında yıllık 1.8 milyon avro alması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon 43 resmi maçta forma giyen Hasan Ali Kaldırım, gol sevinci yaşayamamış ancak 3 asist yapma başarısı göstermişti.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde
“2012-2013 futbol sezonundan bu yana futbol takımımızın formasını başarı ve özveriyle terleten futbolcumuz Hasan Ali Kaldırım'la, yeni sözleşme imzalanması konusunda anlaşma sağlanmıştır.

  Futbolcumuz Hasan Ali Kaldırım'ın sözleşmesi 3 yıl uzatılmış olup, imza töreni ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır. Hasan Ali Kaldırım'la imzalanan yeni sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını diliyor, futbolcumuza Çubuklu ile başarı ve şampiyonluklar diliyoruz”
Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde “2012-2013 futbol sezonundan bu yana futbol takımımızın formasını başarı ve özveriyle terleten futbolcumuz Hasan Ali Kaldırım'la, yeni sözleşme imzalanması konusunda anlaşma sağlanmıştır. Futbolcumuz Hasan Ali Kaldırım'ın sözleşmesi 3 yıl uzatılmış olup, imza töreni ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır. Hasan Ali Kaldırım'la imzalanan yeni sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını diliyor, futbolcumuza Çubuklu ile başarı ve şampiyonluklar diliyoruz”