Hasan Şaş'tan PFDK'ya sert çıkış!

Hasan Şaş sosyal medyadan PFDK'yı aleştirdi.

Galatasaray'da yardımcı antrenör olrak görev yapan Hasan Şaş, PFDK tarafından 3 maç ceza almıştı. Şaş, bu ceza sonrasında sosyal medyadan PFDK'ya tepki gösterdi.

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Galatasaray, Trabzonspor deplasmanında 4-0 kaybetmişti. Bu mücadelenin son bölümünde Hasan Şaş ve Trabzonsporlu taraftarlar arasında sözlü atışma yaşanmış ve daha sonra Hasan Şaş PFDK'ya sevk edilmişti.

Dün açıklanan cezalarda ise Şaş'a 3 maç ceza verildi. Tecrübeli futbol adamı bu cezaya sosyal medya hesabından cevap verdi. Hasan Şaş, "3 maç ceza yedim. Herkesin vicdanı rahatsa ben de rahatım" ifadelerini kullandı.

PFDK'da Hasan Şaş'ın cezasıyla ilgili şöyle açıklama yapmıştı:

"GALATASARAY A.Ş. Kulübü antrenörü HASAN GÖKHAN ŞAŞ'ın, 01.09.2018 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş.-GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, rakip takım taraftarlarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi ve hakareti nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 19.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına"