20.356 Takipçi

Sporun en ‘zıpır’ halini sizlerle buluşturuyoruz! Türkiye ve dünyadan tüm spor dallarına ait gelişmeleri kendimize ait bir dille anlatmaya devam ediyoruz. Sporu takip ederken keyif de alacağınıza eminiz.

Hugo Vieira imzayı attı

Hugo Vieira yeni takımında ilk pozunu böyle verdi.
Hugo Vieira yeni takımında ilk pozunu böyle verdi.

Demir Grup Sivasspor, Hugo Vieira'yı kadrosuna kattı. Portekizli forvet, "Burada olmaktan gerçekten çok mutluyum. Sivasspor büyük bir kulüp, büyük bir camia. Bu takıma elimden geleni yapmaya çalışacağım" dedi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor, Portekizli forvet Hugo Vieira ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, ara transfer döneminde üçüncü transferlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Devre arası transfer yapmanın zor olduğunu vurgulayan Otyakmaz, "Çok ince eleyip sık dokuyarak önemli transferler yaptık. Diabate transferiyle başladık, daha sonra Fatih Aksoy transferiyle daha da güçlendik. Şimdi ofansif manadaki sorunlarımızı çözecek önemli bir futbolcuyla daha sözleşme imzalıyoruz. Hugo Vieira'ya hoş geldin diyorum ve takımımıza önemli katkılarda bulunacağını düşünüyorum." şeklinde görüş belirtti.

Hugo Vieira ise kırmızı-beyazlı ekibe transfer olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, "Burada olmaktan gerçekten çok mutluyum. Sivasspor büyük bir kulüp, büyük bir camia. Bu takım için elimden geleni yapmaya çalışacağım." diye konuştu.

  • Konuşmaların ardından Hugo Vieira, kendisini kırmızı-beyazlı renklere bağlayan 1,5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Hugo Vieira Resmi Sözleşmeyi İmzaladı Yeni transferimiz Hugo Vieira bugün kulüp tesislerimizde düzenlenen imza töreniyle resmi Demir Grup Sivasspor´umuzlu oldu. Törende konuşan Başkanımız Mecnun Otyakmaz üçüncü transferlerimizi gerçekleştirdiğimizi söyledi. Otyakmaz "Hepinizin bildiği gibi devre arası transferleri gerçekleştirmek çok zor. Ama çok ince eleyip sık dokuyarak çok önemli transferler yaptık. Diabate transferiyle başladık, daha sonra Fatih Aksoy transferiyle daha da güçlendik. Şimdi ofansif manadaki sorunlarımızı çözecek önemli bir futbolcuyla daha sözleşme imzalıyoruz. Hugo Vieira'ya hoşgeldin diyorum ve takımımıza önemli katkılarda bulunacağını düşünüyorum" dedi. Yeni transfer Vieira ise "Burada olmaktan gerçekten çok mutluyum. Sivasspor büyük bir kulüp, büyük bir camia. Bu takımda faydalı olabilmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım." ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Vieira 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Sivasspor (@sivassporsk)'in paylaştığı bir gönderi ()

İLGİLİ HABERLER