İbrahimoviç, İstanbul’a geliyor! Peki, ama neden?

​İbrahimoviç, İstanbul’a geliyor! Peki, ama neden?
​İbrahimoviç, İstanbul’a geliyor! Peki, ama neden?

Manchester United’ın dünyaca ünlü yıldızı Zlatan İbrahimoviç, İstanbul’a gelmek için gün sayıyor. Peki, Erkan Zengin’in tavsiyesi üzerine İstanbul’a gelecek İbrahimoviç’in planı ne?

Mahchester United ve İsveç Milli Takımı’nın yıldızı Zlatan İbrahimoviç çok önemli bir ameliyat için İstanbul’a geliyor.

Fanatik’te yer alan habere göre; Manchester United’ın 36 yaşındaki forvetinin burnu ile ilgili sıkıntısı var. Zlatan yüzündeki en karakteristik bölgelerden biri olan burnunu değiştirmek istiyor. Estetik ameliyat olmayı planlayan İbra’nın bu konudaki en büyük referansı ise yakın arkadaşı Erkan Zengin.

Erkan da burnunu yaptırdı

İbrahimoviç ile Erkan Zengin çok iyi iki dost.
İbrahimoviç ile Erkan Zengin çok iyi iki dost.

1. Lig’de Eskişehirspor formasını terleten ve İsveç Milli Takımı’nda defalarca İbrahimoviç ile birlikte oynayan Erkan, 2 sene önce burnundan operasyon geçirmişti. O süreçte milli takım kampında İbrahimoviç ve Jimmy Durmaz’ın şakalarına maruz kalan Erkan, şimdi ise bir anlamda İbrahimoviç’in rol modeli oldu!

Bıçak altına yatacak

Aynı merkezde Alper Potuk da bıçak altına yatmıştı.
Aynı merkezde Alper Potuk da bıçak altına yatmıştı.

Ciddi sakatlık sürecini atlattıktan sonra Manchester United’da formasına kavuşan 36 yaşındaki forvet, en yakın zamanda burnunu değiştirmeyi planlıyor. İbrahimoviç, Erkan’ın da önerileriyle İstanbul Nişantaşı’nda bulunan bir klinikte bıçak altına yatmaya hazırlanıyor. Bu klinikte daha önce Seda Sayan’dan Alper Potuk’a kadar pek çok ünlü estetik operasyon geçirmişti.