İşlem tamam! Fenerbahçe yıldız futbolcuyla anlaştı

Emre Mor adım adım Fenerbahçe'ye...
Emre Mor adım adım Fenerbahçe'ye...

Fenerbahçe uzun süredir peşinde koştuğu milli futbolcu Emre Mor için kulübü Dortmund’u ikna etti. Transfer gelecek hafta netlik kazanacak.

Fenerbahçe’de Emre Mor transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı- Lacivertlilerin Dortmund’a milli yıldız için yaptığı teklif ortaya çıktı.

Dortmund’un şartı var

Oyuncuda sorun yok, Almanlar da ilk 11 garantisiyle transfere olumlu bakıyor. Fenerbahçe, Emre Mor’un transferinde çok kararlı. Önceki günlerde oyuncunun menajeri kulübe gelmiş, fikir alışverişi yapılmıştı. Genç futbolcunun transfere olumlu yaklaşmasının ardından Sarı-Lacivertliler vakit kaybetmeden Dortmund’un kapısını çaldı. Alman ekibine 1.5 milyon Euro (6 milyon TL) kiralama bedeli teklif edildi. Dortmund’un da 2 şartı oldu.

‘Tamam’ dedi

Alman devi, satın alma opsiyonunu kabul etmedi ve ilk 11 garantisi istedi. Sarı-Lacivertlilerin de bu öneriye ‘Tamam’ yanıtını verdiği belirtildi. Dortmund’un bu gelişmeler ışığında en geç gelecek hafta ortasına kadar geri dönüş yapacağı, bir son dakika pürüzü çıkmazsa transferin gerçeğe dönüşme olasılığının yüksek olduğu kaydedildi.

(Kaynak: Fanatik)