İspanyollar, Quaresma'ya seslendi: Come To Real Madrid

​İspanyollardan, Quaresma'ya seslendi: Come To Real Madrid
​İspanyollardan, Quaresma'ya seslendi: Come To Real Madrid

Real Madrid'li taraftarlar Quaresma'ya seslendi. İspanyolların yetenekli futbolcuyu istemesi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın yüzünü güldürdü.

Beşiktaş, Real Madrid'li taraftarların Quaresma için yaptığı çağrıyı olumlu karşıladı. Sabah'ın haberine göre; Portekiz Milli Takımı'nda dikkatleri üzerine çeken Quaresma'yı Real Madrid'li taraftarlar takımlarında görmek istiyor.

"Quaresma'yı alın"

Bir Beşiktaş taraftarı Portekiz Milli Takım idmanında Cristiano Ronaldo'ya "Come to Beşiktaş" tezahüratı yaparken, Real Madridliler de siyah-beyazlıların yıldızı Quaresma'yı gözüne kestirdi. Q7, Portekiz Milli Takımı'nda Ronaldo'ya attırdığı gollerle dikkat çekerken Real Madrid taraftarı onun için, "Ronaldo'nun dopingi Quaresma", "Quaresma'yı alın", "Quaresma come to Real Madrid" mesajları atmaya başladı. Bu ilgi ve sevgi Beşiktaş yönetimini bir hayli keyiflendirdi.

“Reklamımızı yapıyor”

Başkan Fikret Orman'ın konuyla ilgili olarak, "Futbolcularımız dünya arenasında değerimize, değer katıyor. Reklamımızı yapıyor. Quaresma'yı ve tabii beraberinde Beşiktaş'ı memnun edecek her teklife açığız" dediği öğrenild