İşte, Dursun Özbek'in şartlı onay verdiği o isimler

​İşte, Dursun Özbek'in şartlı onay verdiği o isimler
​İşte, Dursun Özbek'in şartlı onay verdiği o isimler

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un transfer listesine başkan Dursun Özbek şartlı onay verdi.

Galatasaray yaşadığı düşüşe son vermek için yoğun bir çaba sarf ediyor. Sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmak isteyen Galatasaray'da teknik direktöre Igor Tudor transfer listesini hazırladı. Tudor geçtiğimiz günlerde bir araya geldiği başkan Dursun Özbek'e listesini sundu.

‘İkisini de alalım’

Galatasaraylıları Filipe Luis ismi bir hayli heyecanlandırıyor.
Galatasaraylıları Filipe Luis ismi bir hayli heyecanlandırıyor.

Fanatik'in haberine göre; Türkiye’de 4 Ocak itibariyle başlayacak ara transfer dönemi yaklaştıkça, Galatasaray’da da heyecan ve hareketlilik artıyor. Sarı-Kırmızılılar’ın gündeminde öncelikli olarak sol bek transferi var. Bu konuda uzun süredir Asamoah ve Filipe Luis isimleri arasında gidip gelen Cim Bom’da, teknik patron Tudor, başkan Özbek’le birlikte yediği son yemekte, “İkisini de alalım” talebinde bulunmuştu. Galatasaray’daki kenetlenme yemeğinde gerçekleşen bu buluşmanın perde arkası da yavaş yavaş aralanıyor.

Tudor'un listesindeki diğer isimse Juventuslu Asamoah...
Tudor'un listesindeki diğer isimse Juventuslu Asamoah...

Kulüp başkanı Özbek’in, Tudor’un talebine deyim yerindeyse şartlı onay vererek, “Önümüzdeki 2 maçı al, biz de gerekeni yaparız” sözleriyle, Yeni Malatyaspor ve Göztepe maçlarını işaret ettiği belirlendi.

‘Konuşulanları kafana takma’

Özbek’in ayrıca bir süredir Tudor’un görevine son verileceği ve yerine Fatih Terim’in getirileceği yönündeki iddialar hakkında da Hırvat hocayla konuştuğu ve şunları söylediği öğrenildi: “Hocam sen dışarıda olan bitene kafanı takma. Biz yönetim olarak sana güveniyoruz ve senin arkanda değil, yanındayız. Bu yola birlikte devam edeceğiz. İşine konsantre ol. Biz de eksikleri tamir ederek daha güçlü bir kadro oluşturmaya çalışacağız. Senden ve futbolculardan şampiyonluk bekliyoruz.”