İtalyanlar yazdı: Okaka Galatasaray'da!

İtalyanlar yazdı: Okaka Galatasaray'da!​
İtalyanlar yazdı: Okaka Galatasaray'da!​

Transferin son gününde kadrosuna Inter'den Nagatomo'yu katan Galatasaray, bir sürpriz hamle daha yapmaya hazırlanıyor. İtalyan basınında, Galatasaray'ın Premier Lig'de Watford forması giyen Stefano Okaka'yı kiralayacağını ileri sürüldü.

Galatasaray'da Fernando'nun sakatlanması ve N'diaye'nin ayrılması moralleri bozsa da yeni bir takviye için hazırlık yapılıyor.

Devre arası transfer döneminin son saatlerine doğru Galatasaray hamlelerini sıklaştırdı. Bugün Yuto Nagatomo'nun transferinin tamamlanmasının ardından Galatasaray, forvet bölgesi için Watford'dan Stefano Okaka'yı kadrosuna katmak için hamle yaptı.

La Gazetta Dello Sport'ta yer alan haberde, Watford'da fazla forma şansı bulamayan Okaka'nın sarı-kırmızılılara kiralandığı ve oyuncunun akşam saatlerinde sağlık kontrolünden geçirileceği iddia edildi.

İPTAL OLDU İDDİASI

La Gazette Dello Sport'ta bu haberin çıkmasının ardından meşhur İtalyan gazeteci Di Marzio, bu transferden vazgeçildiğini ileri sürdü. Di Marzio, transferin iptal olma nedeninin ise, gerekli işlemlerin yapılması için yeterli zaman olmaması şeklinde açıkladı.