Jahovic resmen Konyaspor'da! İşte ilk sözleri

Jahovic resmen Konyaspor'da! İşte ilk sözleri
Jahovic resmen Konyaspor'da! İşte ilk sözleri

Göztepe'nin yıldızı Adis Jahovic, Atiker Konyaspor ile 3,5 yıllık mukavele imzaladı. Golcü futbolcu, sezonun geri kalanında taraftarlara son derece keyifli maçlar izleteceklerini söyledi.

Adis Jahovic düzenlenen basın toplantısında Atiker Konyaspor ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Konyaspor Kulubü Başkanı Fatih Yılmaz, "Jahovic'in takımımıza katılımıyla sezon başından bu yana yaşadığımız gol bölgesindeki sıkıntıyı çözeceğimize inanıyoruz" ifadesini kullandı.

Yılmaz, Süper Lig’in önemli gol ayaklarından biri olan Adis Jahovic ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3,5 yıllık anlaşma imzaladıklarını belirtti.

Adis Jahovic'in, Konyaspor'da 88 numaralı formayı giyecek.
Adis Jahovic'in, Konyaspor'da 88 numaralı formayı giyecek.

Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, Makedon futbolcuyu aralarında gördükleri için mutlu olduklarını vurguladı.

Önemli bir transfer gerçekleştirdiklerinin altını çizen Yılmaz, şunları kaydetti:

"Kendisi Süper Lig'in önemli isimlerinden biri. Adis Jahovic'in takımımıza kısa sürede uyum sağlayacağına ve önemli işler yapacağına inanıyoruz. Adis daha önce Avrupa'nın değişik ülkelerinde top koşturmuş ve son derece başarılı olmuş bir isim. Jahovic'in takımımıza katılımıyla sezon başından bu yana yaşadığımız gol bölgesindeki sıkıntıyı çözeceğimize inanıyoruz. Öte yandan bu transferin gerçekleşmesinde emekleri olan yönetim kurulu üyelerimize ve Göztepe Spor Kulübüne teşekkür ediyorum.”

Yeşil-beyazlı renklere katılan Jahovic ise büyük bir kulübe geldiğini söyledi.

"Kaldığımız yerden devam edeceğiz"

Kendini şimdiden Konya'da daha iyi hissettiğini ifade eden Jahovic, "Konyaspor'u geçtiğimiz seneden beri yakından takip ediyordum. Avrupa ve Süper Lig'de gerçekten önemli işlere imza atıldı. Şimdi kaldığımız yerden devam etmek için buradayız. Taraftarımızla ve takım arkadaşlarımızla bir bütün olup bulunduğumuz durumdan bir an önce kurtulacağız ve camiamıza çok daha keyifli, rahat maçlar izlettireceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

Adis Jahovic'in, Konyaspor'da 88 numaralı formayı giyeceği bildirildi.