Karius: Bir daha kimseye yazmam

Karius, "Bir daha kimseye yazmam" dediği iddia edildi.

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius'un İstanbul'da ev bakmayı sürdürdüğü belirtilirken, Alman kalesinin İstanbul Boğazı'nı çok beğendiğini ve boğaz manzaralı bir ev tutacağı ifade edildi. Ayrıca son zamanlarda sosyal medyadan attığı mesajlarla gündeme gelen genç file bekçisi, "Bir daha tanımadığım kimseyle yazışmam" dediği iddia edildi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool'dan kadrosuna 2 yıllık kiralık olarak kattığı Loris Karius yerleşme konusunda çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Fanatik'in haberine göre, İstanbul’a adım atmasının ardından ev arayışına geçen tecrübeli file bekçisinin, İstanbul Boğazı’na hayran kaldığı ve bundan dolayı boğaz manzaralı bir ev istediği ifade edildi. Kulüpten bu konuda Beşiktaşlı futbolcuların genel olarak kalmayı tercih ettiği Beykoz Acarkent’ten ev kiralaması konusunda tavsiye almasına rağmen başarılı kalecinin rotasını değiştirdiği belirtildi. Karius’un, kulüp yetkililerine, “İstanbul Boğazı’nı çok beğendim. Boğaz manzaralı ev istiyorum” deyip Nişantaşı ve Beşiktaş’tan ev baktığı iddia edildi.

Geçen hafta Instagram hesabından bir kadın sosyal medya fenomenine, "Merhaba, nasılsın" mesajını gönderen Karius’un bu hareketi, mesajı alan kişi tarafından Twitter’da paylaşılmıştı. Bu olay sonrasında sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına giren başarılı eldivenin bu konuda kulüpten uyarı aldığı belirtildi. Alman kalecinin de, "İngiltere’de böyle şeyler çok normal. Ama burada futbol hayatım dışında bir şeyle gündeme gelmek istemiyorum. Bir daha tanımadığım kimseyle yazışmam" dediği iddia edildi.

Beşiktaş’la anlaşmasının ardından formaları büyük ilgi gören, fotoğrafları sosyal medya üzerinden binlerce beğeni ve yorum alan Alman file bekçisinin bu konuyla ilgili olarak da yorumda bulunduğu ifade edildi. Karius’un, "Maçlar dışında sokakta yürürken veya bir kafede otururken beni tanıyan herkes gelip fotoğraf çektirmek istiyor. Çoğunluğunun da kadın olduğunu söyleyebilirim. İngiltere’de bile bu kadar hayranım yoktu" dediği iddia edildi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

🤔 Karius'u ilk maçında nasıl buldunuz?

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()