Kayserispor, Sağlam ile devam kararı aldı

Alanya deplasmanından farklı mağlubiyetle ayrılan Kayserispor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, maç sonu basın toplantısın yönetimle görüşeceğini belirterek istifa sinyali vermişti. Tecrübeli teknik adamla yapılan görüşme neticesinde Kayserispor Yönetim Kurulu, Ertuğrul Sağlam ile yola devam etme kararı aldı.

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Aytemiz Alanyaspor'a 5-0 mağlup olan Kayserispor'da maç sonrası istifa sinyali veren Ertuğrul Sağlam ile yönetim arasında yapılan görüşme sonunda deneyimli teknik adamın görevine devam etmesine karar verildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, deplasmanda alınan farklı mağlubiyet sonrasında istifa sinyali veren Ertuğrul Sağlam'la yapılan toplantı sonucunda çıkan karar şu şekilde aktarıldı:

Ertuğrul Sağlam, antrenmanda futbolcuların çalışmalarını takip ediyor...
Ertuğrul Sağlam, antrenmanda futbolcuların çalışmalarını takip ediyor...
  • "Bilindiği üzere Aytemiz Alanyaspor müsabakası sonrasında teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam basın toplantısında başkanımız Erol Bedir ile bir görüşme yapacağını deklare etmişti. Hocamız bugün başkanımız ile yaptığı görüşmede takımın önünü açmak adına görevi bırakabileceğini belirtmiştir. Yönetim kurulumuz toplantı neticesinde hocamız ile yeniden görüşerek karşılıklı olarak göreve devam kararı almıştır."