Menajer Ahmet Bulut Arda'nın geleceğiyle ilgili açıklama yaptı: Arda Barcelona'da kalacak

​Menajer Ahmet Bulut Arda'nın geleceğiyle ilgili açıklama yaptı: Arda Barcelona'da kalacak​
​Menajer Ahmet Bulut Arda'nın geleceğiyle ilgili açıklama yaptı: Arda Barcelona'da kalacak​

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, yaptığı açıklamada, oyuncusu Arda Turan'ın Barcelona'da kalacağını ve haftaya takımının kampına katılacağını belirtti.

Beşiktaş'ın Pepe transferinde önemli rol oynayan menajer Ahmet Bulut, NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Portekizli futbolcunun imza sürecini anlatan Bulut; Arda Turan, Ozan Tufan ve Emre Çolak'ın geleceğiyle ilgili de önemli açıklamalar yaptı.

PSG VE İNTER DE İSTİYORDU

Ahmet Bulut "Pepe ile ilgili görüşmeler 3 aydır sürüyordu. Bu transferi 1 haftada yapmanız mümkün değil. İlk günden itibaren her şey olumlu gitti. PSG ve Inter de istiyordu. Juventus da son anda araya girdi ancak biz bir noktaya gelmiştik. Juventus alternatif olarak kafasında değildi" dedi.

ARDA, BARCELONA'DA KALACAK

Arda Turan'ın Barcelona'da kalacağını ve haftaya takımının kampına katılacağını belirten Bulut, sezonu Deportivo'da geçiren Emre Çolak için İspanya'dan bir kulüple görüştüğünü söyledi.

Ahmet Bulut, Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın durumuyla ilgili olarak ise "Benfica olayı basında çıktı, ben hiçbir zaman öyle bir şey söylemedim. Fenerbahçe'de devam ediyor" ifadesini kullandı.