SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Messi yürekleri ağızlara getirdi

Messi darbenin ardından bir süre yerden kalmadı.
Messi darbenin ardından bir süre yerden kalmadı.

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Manchester Unitd maçında yaşadığı sakatlıkla korkuttu. Chris Smalling'le girdiği ikili mücadele neticesinde kanlar içinde yerde kalan Messi, tedavisinin ardından oyuna döndü ancak nefes alıp vermekte zorlandığı gözlendi.

İçindekiler

La Liga ekiplerinden Barcelona forması giyen Lionel Messi, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında Manchester United karşısında yaşadığı sakatlıkla yürekleri ağızlara getirdi.

Mücadelenin 29. dakikasında Chris Smalling ile ikili mücadeleye giren Messi, bir anda kendisini yerde buldu. Uzun süre yerden kalkamayan Arjantinli süper yıldızın yüzü kanlar içinde kaldı. Arjantinli futbolcu, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından oyuna devam etti.

Oyuncusunun sağlık durumuna ilişkin konuşan Barcelona Teknik Direktörü Ernesto Valverde, burnunda ciddi bir sorun olduğunu ve maça devam ettiği bölümlerde nefes alıp vermekte dahi zorluk yaşadığını ifade etti.

  • “Lionel Messi'nin durumunu henüz bilmiyoruz. Barcelona'daki doktorlar kontrol edecek. Burnuna çok sert bir darbe aldı. Oyunda rahat nefes alamadığı halde oyunda kalmayı tercih etti. O bugün büyük kaptanlık görevini yaptı.”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

😍 Yine bir videoya aşık olduk...

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()