Michal Pazdan, Trabzonspor için yola çıkıyor

​Michal Pazdan, Trabzonspor için yola çıkıyor
​Michal Pazdan, Trabzonspor için yola çıkıyor

Stoper sıkıntısını çözmek isteyen Trabzonspor, Legia Varşova forması giyen Michal Pazdan'a talip oldu.

Trabzonspor yönetimi teknik direktör Rıza Çalımbay'ın hazırladığı transfer listesi doğrultusunda çalışmalarına hız verdi.

Fanatik'in haberine göre; Trabzonspor’da teknik direktör Rıza Çalımbay ile yönetimin yaptığı toplantının neticesinde stoper takviyesi kesinlik kazandı. Bu bölge için sezon başında alınan Hubocan’ın beklentilerin gerisinde kalması, Durica’nın sakatlık problemi ve inişli-çıkışlı performansı, yeni arayışları kaçınılmaz kılmıştı.

Temas kuruldu

Trabzonspor yetenekli futbolcu için nabız yoklamaya başladı.
Trabzonspor yetenekli futbolcu için nabız yoklamaya başladı.

Bu doğrultuda gündeme gelen ve teknik ekibin de onay verdiği isim Michal Pazdan oldu. Bir süredir takip edilen, ayrıca farklı noktalardan oldukça iyi referanslar da alınan 30 yaşındaki Pazdan için aracılar vasıtasıyla temas da kurulduğu öğrenildi.

Ocak ayından önce bitecek

Mukavelesi 2019 yılında bitecek olan deneyimli savunmacının Trabzonspor’un ilgisinden çok memnun kaldığı devre arasında şartların masaya yatırılarak konuya nokta konulabileceğinin mesajını verdiği belirtildi. Bu arada Bordo-Mavililer’in Pazdan’ın kulübü Legia Varşova ile de temas kurduğu, resmi teklif hazırlığı yaptığı gelen haberler arasında. Son derece pozitif seyreden transfer çalışmalarında büyük bir aksilik olmazsa Aralık ayının ortasına kadar işin imza aşamasına gelmesi bekleniyor.