Milli sporcunun evine hırsız girdi: Değerli eşyaları çalındı

​Milli sporcunun evine hırsız girdi: Değerli eşyaları çalındı
​Milli sporcunun evine hırsız girdi: Değerli eşyaları çalındı

Milli bilardocu Semih Saygıner'ın 2 hafta önce satın aldığı evine giren hırsızlar çok sayıda değerli eşya çaldı.

Milli bilardocu Semih Saygıner'ın 2 hafta önce Bodrum'da satın aldığı evi, kimliği belirsiz maskeli 2 kişi tarafından soyuldu.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaklaşık iki hafta önce ev alan ve Bodrum'a yerleşen Saygıner, evinde hırsızlık olayının yaşandığını fark etti.

DEĞERLİ EŞYALARI ÇALINDI

Evdeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen Saygıner, maskeli iki kişinin içeri girdiğini ve bazı değerli eşyalarının çalındığını belirleyerek durumu polise bildirdi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Semih Saygıner, gazetecilere yaptığı açıklamada, hırsızlık olayını sabah kalktıklarında fark ettiğini söyledi. Yaşadıkları olaydan üzüntü duyduğunu dile getiren Saygıner, şöyle konuştu:

İNŞALLAH EN KISA SÜREDE YAKALANIRLAR

"Önemli olan maddi kayıptan ziyade insanların hanesine bu şekilde tecavüz edilmesi. Bu bizi çok üzdü. Bu kişilerin uzun zamandan bu yana aranan şüpheliler olduğunu öğrendim. İnşallah en kısa sürede yakalanırlar. Bodrum Emniyet Müdürlüğü yetkilileri konuyla ilgili çalışma yürütüyor. İçeriden çalınan eşyalarım var. Yaralayıcı bir olay yaşadık. Biz savaşçı insanlarız, bizi bu tarz şeyler yıldırmaz ama bu olay bizi çok yordu."